Zmagań modowych ciąg dalszy, czyli wrześniowa modoteka

Data publikacji: 05/10/2021

W ubiegłą środę odbyło się kolejne spotkanie Modoteki. Uczestnicy poznawali różne rodzaje spódnic. Dopasowywanie poszczególnych modeli do ich nazw wcale nie było prostym zadaniem. Po trudnych zmaganiach ze słownictwem branżowym, każde dziecko wykonało własny projekt spódnicy. Wszystkie były przepiękne. Dzieci tak wciągnęły się w tematy modowe, że po skończonych warsztatach wypożyczały wszystkie dostępne książki na ten temat w Oddziale Dziecięcym. Zapraszamy na kolejne warsztaty już 27 października.