Znajdź książkę i wygraj nagrody! #PiasecznoCzyta

Data publikacji: 09/05/2022

Z okazji Tygodnia Bibliotek 2022 ogłaszamy konkurs “Znajdź książkę”

Od 9 do 13 maja na terenie Gminy Piaseczno będą pojawiać się książki oznaczone specjalną naklejką. Każda osoba, której uda się znaleźć książkę może wziąć udział w konkursie i wygrać bon podarunkowy do salonów Empik oraz wejściówkę do strefy SOWA.

Gdzie pojawią się książki?

W kawiarniach, sklepach, na przystankach autobusowych i wielu innych miejscach!

Co zrobić, aby wziąć udział?

Aby wziąć udział w konkursie, należy w dniach 9-15.05.2022 r. na swoim profilu w serwisie Facebook, Instagram lub TikTok zamieścić zdjęcie lub krótki (maksymalnie 60-sekundowy) film, przedstawiające znalezioną na terenie gminy Piaseczno książkę konkursową. Post ze zdjęciem lub filmem musi zawierać w opisie #PiasecznoCzyta oraz oznaczenie jednego z profili Biblioteki na portalach:

Facebook: @biblioteka.piaseczno
Instagram: @bibliotekapiaseczno
TikTok: @bibliotekapiaseczno

Szczegółowe zasady określa Regulamin Konkursu.

Znalezione książki są prezentem dla mieszkańców – zabierzcie je do domu, podarujcie bliskim lub zostawcie na miejscu dla innych. Dobrej zabawy i do zobaczenia w mediach społecznościowych!

Naklejka konkursowa "Zabierz mnie ze sobą"