ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Bezpłatne szkolenie dla bibliotekarzy “Sto zdziwień! Trening kreatywności dla bibliotekarzy”

Data publikacji: 25/09/2020

Koleżanki i Koledzy,

zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu stacjonarnym pt. “Sto zdziwień! Trening kreatywności dla bibliotekarzy” (ćwiczenie myślenia pytajnego, kombinacyjnego, transformacyjnego, elementy twórczego rozwiązywania problemów, zasady twórczego myślenia, idea killers – blokady w twórczym myśleniu oraz burze mózgów).

Organizatorami szkolenia są: Zarząd Okręgu SBP w Warszawie oraz Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Szkolenie stacjonarne, realizowane w ramach projektu „UMIEJĘTNOŚCI=SUKCES” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury odbędzie się w dniach: 8 października 2020 r. – 9.00-14.00

Biblioteka Publiczna w Piasecznie ul. Jana Pawła II 55, Sala Widowiskowa

Warsztat poprowadzi CECYLIA BIEGANOWSKA – Socjoterapeuta i psychoterapeuta dzieci i młodzieży po Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Autorka programów szkoleniowych dla dzieci, młodzieży, dorosłych, a także dla biznesu i specjalistów branży medycznej. Autorka projektów edukacyjnych i rozwojowych. Master Trener programu PEACE-ART. Współtwórczyni i współprowadząca międzynarodowych konferencji w zakresie rozwoju kompetencji społecznych i emocjonalnych oraz współprowadząca pierwszych w Europie certyfikowanych szkoleń dla kuratorów sądowych w zakresie pracy programem PEACE- ART dla osób z grup wysokiego i średniego ryzyka. Od 2013 roku Wiceprezes Stowarzyszenia na rzecz Pomocy Psychoterapeutycznej, Rozwoju i Profilaktyki Zdrowia Psychicznego „Lecznica Dusz” skupia się na działaniu wspierającym rozwój interpersonalny, psychoterapię dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Więcej informacji o prowadzącym: https://goodbooks.pl/zespol/.

Zgłoszenie (pobierz formularz tutaj) prosimy przesyłać na adres: dyrektor@biblioteka-piaseczno.pl

Termin zgłoszeń: do 5 października 2020 r. do godziny 23.59.

Liczba miejsc ograniczona. Prześlemy potwierdzenie udziału.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl