ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno

Nasz zespół

Łukasz Krzysztof Załęski - dyrektor biblioteki

Łukasz Krzysztof Załęski

dyrektor biblioteki

Łukasz Krzysztof Załęski, jest dyrektorem Biblioteki Publicznej w Piasecznie, ale przede wszystkim BIBLIOTEKARZEM oraz administratorem lokalnym programu bibliotecznego MakPlus, wspiera w zakresie kontroli zarządczej, odnajduje się w projektach infrastrukturalnych (zwłaszcza w infrastrukturze bibliotek). Do swoich kompetencji może śmiało zaliczyć: facylitację spotkań, zarządzanie zespołem, kontrolę zarządczą, realizację projektów ze środków zewnętrznych.

Sylwia Chojnacka-Tuzimek - zastępca dyrektora, kierownik Działu Promocji i Animacji

Sylwia Chojnacka-Tuzimek

zastępca dyrektora, kierownik Działu Promocji i Animacji

Sylwia Chojnacka-Tuzimek, zastępca dyrektora biblioteki i kierownik działu promocji i animacji. Jej mottem życiowym są słowa Konfucjusza „Rób to, co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia”. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci, miłośniczka i kolekcjonerka sów i sówek w każdej postaci.

Anna Marianek - główna księgowa

Anna Marianek

główna księgowa

Anna Marianek, księgowa z 45-letnim stażem pracy – zaczynała od kołyski… W bibliotece pracuje 10 rok na stanowisku głównej księgowej. Jest miłośniczką podróży, tych bliskich i tych dalekich, których nieodłącznym elementem jest dobra książka.
Jej motto życiowe to “Praca wypełnia Twoją kieszeń, ale przygody wypełniają Twoją Duszę” (Jamie Lyn Beatty Thi).

Małgorzata Augustyńska - Biblioteka główna w CEM, Oddział dla dzieci i młodzieży

Małgorzata Augustyńska

Biblioteka główna w CEM, Oddział dla dzieci i młodzieży

Małgorzata Augustyńska, mama dwójki dzieci, od 9 lat pracuje w bibliotece. Od zawsze lubiła pracować z najmłodszymi, dlatego Oddział dla dzieci i młodzieży w Bibliotece głównej jest jej wymarzonym miejscem do pracy. Kocha jazdę na rowerze, pływanie, spacery po górach oraz zwierzęta.

Grażyna Baniewicz-Orłowska - Filia Piaseczno – Zalesie Dolne

Grażyna Baniewicz-Orłowska

Filia Piaseczno – Zalesie Dolne

Grażyna Baniewicz-Orłowska, kierownik filii bibliotecznej w Zalesiu Dolnym. Filozof, od 16 lat bibliotekarka, wcześniej instruktor fotografii w Ośrodku Kultury w Piasecznie. Motto: „Książka to mędrzec łagodny i pełen słodyczy, który puste życie napełnia światłem a puste serca wzruszeniami Kornel Makuszyński.

Urszula Bąkowska - specjalista ds. promocji

Urszula Bąkowska

specjalista ds. promocji

Urszula Bąkowska, z wykształcenia socjolożka, od lat związana z marketingiem internetowym, obecnie pełni stanowisko specjalisty ds. promocji w bibliotece. Lubi ludzi, WordPressa, digital marketing i projektowanie grafiki. W swoich codziennych działaniach łączy wiedzę z wielu dziedzin. Jej hobby to malarstwo i kolaż. 

Monika Berkowicz - Biblioteka główna w CEM, Oddział dla dorosłych

Monika Berkowicz

Biblioteka główna w CEM, Oddział dla dorosłych

Monika Berkowicz, z wykształcenia filolog i pedagog, z zamiłowania bibliotekarka. Prowadzi czwartkowe spotkania z grami planszowymi, które stały się jej drugim hobby. Prywatnie miłośniczka zwierząt, właścicielka trzech królików i dwóch psów oraz zapalona kucharka.

Agnieszka Deja - Filia w Zalesiu Górnym

Agnieszka Deja

Filia w Zalesiu Górnym

Agnieszka Deja, bibliotekarka, recenzentka, autorka bloga „Książka od kuchni”, dzięki któremu poznaje nowości literackie. Czyta głównie kryminały, fantastykę i powieści młodzieżowe, częściej sięga po autorów zagranicznych niż rodzimych. Uwielbia filmy – szczególnie, gdy może je obejrzeć w kinie – seriale i gry.

Edyta Dryja - Biblioteka główna w CEM, Oddział dla dorosłych

Edyta Dryja

Biblioteka główna w CEM, Oddział dla dorosłych

Edyta Dryja, bibliotekarka, która od zawsze marzyła o pracy w bibliotece i szczęśliwie od kilku lat zdobywa doświadczenie w tym zawodzie. Obecnie pracuje w Bibliotece Głównej CEM w Oddziale dla Dorosłych. Miłośniczka czytania, która chętnie dzieli się z innymi czytelnikami swoimi opiniami o ulubionych książkach. Dzięki współpracy z Dyskusyjnym Klubem Książki powstałym w bibliotece odkrywa coraz to nowe gatunki literackie i jeszcze bardziej fascynuje i wciąga ją świat książek.

Magdalena Gaładyk - Biblioteka główna w CEM, Oddział dla dzieci i młodzieży

Magdalena Gaładyk

Biblioteka główna w CEM, Oddział dla dzieci i młodzieży

Magdalena Gaładyk, bibliotekarka z dużym wachlarzem możliwości. Nie boi się najbardziej szalonych bibliotecznych wyzwań. Prowadzi warsztaty z robienia biżuterii oraz lekcje biblioteczne dla dzieci. Wielbicielka rękodzieła, podróży i kotów, a zwłaszcza swoich dwóch szalonych, rozrabiających, ale kochanych i przeuroczych mruczków.

Grzegorz Gębka - Biblioteka główna w CEM, Oddział dla dorosłych

Grzegorz Gębka

Biblioteka główna w CEM, Oddział dla dorosłych

Bibliotekarz  z doświadczeniem zawodowym w wielu dziedzinach. Miłośnik architektury, z zamiłowania historyk sztuki. Kocha powieści kryminalne, których akcja osadzona jest w starożytności nad turkusowym basenem Morza Śródziemnego.
Iwona Jałocha - specjalista ds. organizacyjnych

Iwona Jałocha

specjalista ds. organizacyjnych

Iwona Jałocha, zawsze uśmiechnięta i optymistycznie nastawiona do życia. Wolny czas najchętniej spędza w gronie przyjaciół i rodziny. Uwielbia czytać książki i robić zdjęcia, w szczególności krajobrazów. Jej motto życiowe to “Sukces jest sumą małych wysiłków, powtarzanych dzień po dniu” (Robert Collier).

Agnieszka Janicka - Filia Piaseczno - Centrum

Agnieszka Janicka

Filia Piaseczno - Centrum

Agnieszka Janicka, bibliotekarka z 20-letnim stażem pracy w piaseczyńskiej bibliotece. Dziś pracuje w filii bibliotecznej w rodzimym Zalesiu Górnym. Miłośniczka zwierząt i literatury. Zawsze wyobrażam sobie raj jako bibliotekę, nigdy jako ogród Jorge Luis Borges.

Izabela Jankowska - Filia Piaseczno – Zalesie Dolne

Izabela Jankowska

Filia Piaseczno – Zalesie Dolne

Izabela Jankowska, z zawodu polonistka, z zamiłowania bibliotekarka. Wielbicielka książek Agaty Christie, teatru, podróży, giełd staroci i stylu vintage. Prowadzi warsztaty scrapbookingowe z tworzenia kartek, albumów itp. Od 10 lat pisze blog o swoich zamiłowaniach rękodzielniczych.

Joanna Jóźwiak - Filia w Bogatkach

Joanna Jóźwiak

Filia w Bogatkach

Joanna Jóźwiak, młodszy bibliotekarz, pracuje w filii w Bogatkach. Miłośniczka polskich filmów z lat 60-tych. W wolnym czasie lubi własnoręcznie tworzyć biżuterię i rysować. Interesuje się zielarstwem.

Wioletta Kamińska - Filia w Głoskowie

Wioletta Kamińska

Filia w Głoskowie

Wioletta Kamińska, bibliotekarka z 26-letnim stażem. Od 2009 roku pracuje w filii w Głoskowie, która mieści się przy ul. Parkowej. Mama dwóch wspaniałych synów. Kocha książki, bez których nie może się obejść oraz seriale, które ogląda w wolnym czasie.

Tomasz Korczak - specjalista ds. multimediów

Tomasz Korczak

specjalista ds. multimediów

Tomasz Korczak, realizator dźwięku i oświetlenia, producent muzyczny, reżyser filmowy i content designer. Także animator kultury mówiący biegle językiem współczesnych multimediów. Zajmuje się oprawą techniczna wydarzeń, tworzeniem treści marketingowych (w tym filmów) na potrzeby social-media i YouTube, opiekun sali widowiskowej. Prowadzi także warsztaty audio-video.

Ewa Kostyrka - Biblioteka główna w CEM

Ewa Kostyrka

Biblioteka główna w CEM

Ewa Kostyrka, bibliotekarz z wykształcenia i zamiłowania. Poza czytaniem lubi podróże, muzykę i filmy P. Almodovar`a. Chętniej słucha, niż mówi. Marzy o perfumach o zapachu: „nowej książki”.

Przemysław Kowalski - Biblioteka główna w CEM, Multicentrum

Przemysław Kowalski

Biblioteka główna w CEM, Multicentrum

Przemysław Kowalski, bibliotekarz z pasji i powołania, a ponadto, historyk, pedagog i pedagog specjalny. Od 2015 roku związany z Biblioteką Publiczną w Piasecznie. Pasjonat historii zarówno ogólnej, jak i lokalnej. Zwolennik i miłośnik nowych technologii, które chętnie wykorzystuje podczas pracy. Za swoje działania wpisany na Listę 100 osób, które w znaczący sposób przyczyniły się do wzrostu poziomu kompetencji cyfrowych wśród społeczeństwa. Od 2019 pracuje w Bibliotece Głównej w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym, gdzie odpowiedzialny jest m.in. za koordynowanie działań Multicentrum.

Kacper Komorek - Biblioteka główna w CEM, Multicentrum

Kacper Komorek

Biblioteka główna w CEM, Multicentrum

Kacper Komorek, mąż, tata dwóch córek.
Z wykształcenia bibliotekarz z uprawnieniami pedagogicznymi – 14 lat w zawodzie.
Człowiek po kursach na Animatora Zabaw Dziecięcych i Latarnika Polski Cyfrowej.
Pracownik Multicentrum w CEM.
Lubi pracować z dziećmi i seniorami, nowe technologie oraz gry planszowe.

Eligiusz Krok - specjalista – rzemieślnik

Eligiusz Krok

specjalista – rzemieślnik

Eligiusz Krok, dba o budynek Biblioteki Głównej, niestraszne mu żadne naprawy, ani chodzenie po dachu. Złota rączka, ogrodnik, z zamiłowania wędkarz. Zawsze uśmiechnięty i przyjaźnie nastawiony do ludzi. W wolnych chwilach zaczytuje się w historiach o Templariuszach.

Aldona Lazar - Biblioteka główna w CEM, Oddział dla dorosłych

Aldona Lazar

Biblioteka główna w CEM, Oddział dla dorosłych

Aldona Lazar, z wykształcenia ekonomista oraz dyplomowany dietetyk. Uwielbia gotować, czytać książki i podróżować. Ciągle eksperymentuje w kuchni, słuchając Davida Bowie i Rolling Stones. Prywatnie spełniona mama i żona. Jej motto życiowe – “Twoja praca wypełnia większość Twojego życia. Jedynym sposobem, aby osiągnąć satysfakcję, jest wiara w to, że wykonujesz dobrą pracę. Jedyną drogą do wykonania dobrej pracy jest kochanie tego co się robi. Jeśli tego jeszcze nie znalazłeś – szukaj, nie rezygnuj. Kiedy poczujesz to w sercu będziesz wiedział, że to znalazłeś” (Steve Jobs).

Jolanta Maciejewska - Biblioteka główna w CEM

Jolanta Maciejewska

Biblioteka główna w CEM

Jolanta Maciejewska, mieszka w malowniczym miejscu, jakim jest Zalesie Górne. Jest babcią dwóch wspaniałych wnuków, z którymi spędza każdą wolną chwilę. Odpoczywa pracując w ogrodzie oraz czytając romanse.

Natalia Matulka - Biblioteka główna w CEM, Oddział dla dorosłych

Natalia Matulka

Biblioteka główna w CEM, Oddział dla dorosłych

Natalia Matulka, od zawsze lubiła czytać, a w 2018 roku spełniło się jej marzenie i rozpoczęła pracę w bibliotece. To dzięki niej książki, które trafiają do czytelników, są pięknie obłożone i błyszczące.

Jowita Mianowska - Biblioteka główna w CEM, Oddział dla dorosłych

Jowita Mianowska

Biblioteka główna w CEM, Oddział dla dorosłych

Jowita Mianowska, założycielka grupy FB “Kulinarne inspiracje”, gdzie zachęca setki Polaków do gotowania i dzielenia się przepisami. Jej ulubiona książka kucharska to mix kuchni tradycyjnej, prostej i wykwintnej pełnej sekretnych tajników dla posiłków przygotowywanych dla maestro Rubinsteina, przyjaciół i rodziny, czyli “Kuchnia Neli” autorstwa Anieli Rubinstein. Dbanie o ogród i najbliższe otoczenie to jej druga pasja. Kieruje się mottem “Zamiast tępić zło, lepiej szerzyć dobro”.

Hanna Michalska - Filia Piaseczno - Centrum

Hanna Michalska

Filia Piaseczno - Centrum

Hanna Michalska, doświadczona bibliotekarka, znana czytelnikom filii Piaseczno – Centrum, która mieści się na ul. Szkolnej w Piasecznie. Miłośniczka książek, których czyta bardzo dużo. Systematycznie pisze tematyczne recenzje i zamieszcza je na naszej stronie internetowej i facebooku. Wielbicielka zwierząt, głównie psów, a w szczególności jamników. 

Joanna Miter - Filia Piaseczno przy Kościuszki 49

Joanna Miter

Filia Piaseczno przy Kościuszki 49

Joanna Miter, miłośniczka zapachu świeżo zadrukowanego papieru i wielbicielka literatury dziecięcej. Typ bibliotekarza-wędrowca, z książką w plecaku na górskim szlaku lub rowerowej ścieżce. Bibliotekarka z zamiłowaniem ubogacania duszy książkami i czerpiąca siły z wyjątkowej więzi rodzinnego stada.

Małgorzata Młyńczak - Filia w Józefosławiu

Małgorzata Młyńczak

Filia w Józefosławiu

Małgorzata Młyńczak, miłośniczka literatury popularnonaukowej z dziedziny psychologii, antropologii oraz historii Europy.  Chętnie rozwija swoje umiejętności w szeroko pojętych kierunkach humanistycznych. W wolnym czasie zajmuje się wolontariatem, czynną pracą na rzecz osób starszych oraz tworzeniem artykułów dotyczących branży beauty i coachingu.

Iwona Nowakowska - Biblioteka główna w CEM, kierownik Działu Opracowania

Iwona Nowakowska

Biblioteka główna w CEM, kierownik Działu Opracowania

Iwona Nowakowska, bibliotekarz zaginiony w przepastnych czeluściach Działu opracowania i zakopany w stosach opracowywanych woluminów. Czyta, bo lubi. A co? Historia średniowiecza i wojen morskich, bo to fascynujące; a całą resztę (prawie całą) dla relaksu i po to, aby wiedzieć, czym się fascynują inni. Prywatnie zwierzolub ze wskazaniem na kotowate (im większe, tym lepsze); kibic siatkówki i rajdów samochodowych; turysta indywidualny ciekawy zabytków, kultury i smaków Polski i nie tylko.
Żaklina Sielska - Filia Piaseczno przy Kościuszki 49

Żaklina Sielska

Filia Piaseczno przy Kościuszki 49

Żaklina Sielska, absolwentka Wydziału Polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Książki są jej pasją od dziecka. Pracę bibliotekarza ceni sobie ze względu na różnorodność zadań. W wolnym czasie lubi wypady rowerowe oraz zabawy z psem.

Aleksandra Sipak - specjalista ds. organizacyjno-księgowych

Aleksandra Sipak

specjalista ds. organizacyjno-księgowych

Aleksandra Sipak, od roku pracuje w bibliotece, od zawsze wiązała swoją przyszłość z księgowością. Jest wielbicielką tatuaży, psów i horrorów. Ma optymistyczne nastawienie do życia i ludzi. Jej motto życiowe to „Jeden dzień na raz – to wystarczy. Nie oglądaj się za siebie i nie martw się przeszłością, ponieważ jej już nie ma. I nie niepokój się o przyszłość, bo ta jeszcze nie nadeszła. Żyj teraźniejszością i rób to tak pięknie, by była warta wspomnienia” (Ida Scott Taylor).

Elżbieta Smolińska - Filia Piaseczno przy Kościuszki 49

Elżbieta Smolińska

Filia Piaseczno przy Kościuszki 49

Elżbieta Iwona Smolińska, starszy bibliotekarz, wieloletni kierownik Oddziału dla dzieci w filii przy Kościuszki 49. Animator kultury, organizator spotkań i zajęć z dziećmi. Kocha ludzi, kwiaty i książki. Pasjonatka wędrówek górskich, a jej hobby to praca na działce.

Mariola Strzelczyk - Biblioteka główna w CEM, Oddział dla dzieci i młodzieży

Mariola Strzelczyk

Biblioteka główna w CEM, Oddział dla dzieci i młodzieży

Mariola Strzelczyk, kierownik Oddziału dla dzieci i młodzieży w Bibliotece Głównej w CEM. Przez wiele lat była kierownikiem w Oddziale dla dzieci w filii Piaseczno – Centrum. Praca z dziećmi i dla dzieci to jej pasja. Swoje umiejętności i doświadczenie wykorzystuje w nowym miejscu pracy. Za swoją pracę została nagrodzona odznaką honorową “Zasłużony dla Kultury Polskiej”. Lubi historię i podróże.

Justyna Szwech - Biblioteka główna w CEM, Oddział dla dzieci i młodzieży

Justyna Szwech

Biblioteka główna w CEM, Oddział dla dzieci i młodzieży

Justyna Szwech, szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci. Od dzieciństwa związana z Biblioteką Publiczną w Piasecznie. Lubi spędzać czas z rodziną, wspólne spacery i wędrówki po górach. Amatorsko zajmuje się wypiekiem tortów.

Mirosław Tarnogórski - specjalista – rzemieślnik

Mirosław Tarnogórski

specjalista – rzemieślnik

Mirosław Tarnogórski, od 2019 roku pracuje w Bibliotece Publicznej w Piasecznie na stanowisku specjalista – rzemieślnik. Każdą wolną chwilę spędza na swojej działce, gdzie ucieka od zgiełku dnia codziennego. Aktywny czytelnik Biblioteki, bardzo lubi dobrą książkę sensacyjną, bez której nie wyobraża sobie udanego wypoczynku.

Monika Trynkos - specjalista ds. organizacyjno-księgowych

Monika Trynkos

specjalista ds. organizacyjno-księgowych

Monika Trynkos, domatorka, pasjonatka książek. Uwielbia historię króla Jadwigi Andegaweńskiej i Władysława Jagiełły oraz króla Anglii – Henryka VIII. W wolnym czasie lubi szyć, rysować, malować, tworzyć coś z niczego oraz robić zdjęcia. Praca z liczbami to jak sama mówi “przyjemne z pożytecznym”. Najważniejsze znacznie mają jednak dla niej Ludzie… Jej ulubione powiedzenie to: “Polub swoją pracę, nawet gdyby była mało znacząca i odpoczywaj przy niej” (cyt. Marka Aureliusza).

Agnieszka Tyszka - Filia w Józefosławiu

Agnieszka Tyszka

Filia w Józefosławiu

Agnieszka Tyszka, związana z piaseczyńską biblioteką od kilkunastu lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała w kilku filiach m.in. Piaseczno – Centrum (Osiedle), Zalesie Dolne, Zalesie Górne, Bogatki, Złotokłos. Prywatnie stroni od miejskiego zgiełku – woli świat “wiejski-czarodziejski”. Jej pasją jest rękodzieło (różne techniki).

Agnieszka Wasiłek - Biblioteka główna w CEM, Oddział dla dzieci i młodzieży

Agnieszka Wasiłek

Biblioteka główna w CEM, Oddział dla dzieci i młodzieży

Agnieszka Wasiłek, bibliotekarka początkowo związana z Powiatową Biblioteką Publiczną w Piasecznie. Po połączeniu bibliotek wspiera szeregi Oddziału dla dzieci i młodzieży. Nie boi się nowinek technicznych oraz nowoczesnych aplikacji. Uwielbia pracę z dziećmi. Oprócz zamiłowania do literatury wolne chwile spędza na szlifowaniu umiejętności wokalnych. Uwielbia także podróże i poznawanie nowych miejsc.

Ewa Wierzbic - Filia w Jazgarzewie

Ewa Wierzbic

Filia w Jazgarzewie

Ewa Wierzbic, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego o kierunku Informacja Naukowa i Bibliotekoznastwo, od 10 lat prowadzi samodzielnie filię w Jazgarzewie. Mówi o sobie: “Moje hobby to moja praca, łączę pasję z zawodem, dlatego zostałam bibliotekarką!”.

Danuta Wiśniakowska - Filia w Zalesiu Górnym

Danuta Wiśniakowska

Filia w Zalesiu Górnym

Danuta Wiśniakowska, od 26 lat pracuje jako bibliotekarka, a od 16 lat kieruje filią biblioteczną w Zalesiu Górnym. Z pełnym przekonaniem powtarza za Wisławą Szymborską, że “Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”.

Przemysław Witkoś - kierownik Działu Administracyjnego

Przemysław Witkoś

kierownik Działu Administracyjnego

Przemek Witkoś, administrator budynku w Bibliotece Publicznej w Piasecznie, sam określa się jako “człowiek orkiestra”. Najchętniej odpoczywa aktywnie. Lubi ludzi oraz sport.
Agata Wolszczak - Biblioteka główna w CEM, Multicentrum

Agata Wolszczak

Biblioteka główna w CEM, Multicentrum

Agata Wolszczak, edukatorka Strefy Multicentrum Biblioteki Głównej w CEM. Entuzjastka innowacyjnych technologii, a w szczególności nowinek z zakresu dziedziny mediów artystycznych i digitalizacji sztuki. Ponadto od lat pasjonuje się tradycyjnymi technikami rysunku, a także muzyką i fotografią. Ogromną radość sprawia jej również praca z dziećmi i młodzieżą, podczas której zawsze stara się, w kreatywny sposób, łączyć naukę z zabawą.

Anna Wysocka - Filia w Józefosławiu

Anna Wysocka

Filia w Józefosławiu

Anna Wysocka, w pracy łączy wiele ról: bibliotekarki, organizatorki, realizatorki, koordynatorki. Uwielbia wymyślać, planować i organizować wciąż nowe rzeczy, lubi jak coś się dzieje. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę, uczy się nowych rzeczy, szuka pomysłów do realizowania. Wyznaje jedną z zasad Google „Praca powinna być wyzwaniem, a wyzwanie powinno być zabawą”.

Renata Zagożdżon - instruktor powiatowy, kierownik Działu Udostępniania

Renata Zagożdżon

instruktor powiatowy, kierownik Działu Udostępniania

Renata Zagożdżon, instruktor ds. merytorycznych i współpracy z bibliotekami gminnymi oraz kierownik Działu Udostępniania w Bibliotece Publicznej w Piasecznie. Praca w bibliotece okazała się jej życiową pasją. Czyta głównie literaturę fantastyczną. Lubi długie wycieczki rowerowe.

Małgorzata Zub - Biblioteka główna w CEM

Małgorzata Zub

Biblioteka główna w CEM

Małgorzata Zub, pracownik Biblioteki Publicznej w Piasecznie. Jest osobą umiejącą pracować w zespole, lubi ludzi, jest punktualna, pracowita i odpowiedzialna. W wolnych chwilach czyta dobre książki.

Agnieszka Żelechowicz - kierownik Działu Organizacyjno-Kadrowego, specjalista ds. organizacyjno-kadrowych

Agnieszka Żelechowicz

kierownik Działu Organizacyjno-Kadrowego, specjalista ds. organizacyjno-kadrowych

Agnieszka Żelechowicz, praca z liczbami to jej pasja, od 22 lat pracuje zawodowo, a od 10 lat w bibliotece w dziale kadr. Wolny czas lubi spędzać aktywnie na rowerowych wycieczkach z rodzinką. Relaksuje się oglądając filmy kryminalne lub czytając książki. Miłośniczka dobrej kawy. Jej życiowe motto to:  “Nigdy nie rezygnuj z tego, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień” (W. Churchill).

Dołącz do naszego zespołu

napisz do nas »

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

realizacja: geotechnology.pl
Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.