ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Jak do nas dojechać?

Data publikacji: 18/08/2022

Strefa SOWA mieści się na parterze w budynku Biblioteki Głównej w Piasecznie zlokalizowanej przy ul. Jana Pawła II 55.

Dojazd:

Autem:

Jadąc samochodem łatwo dojechać do nas zjeżdżając z obwodnicy Piaseczna w ulicę Chyliczkowską, która prowadzi przez centrum Piaseczna i dalej przechodzi w ul. Jana Pawła II. Zaraz przed skrzyżowaniem z ulicą Żytnią znajduje się wjazd na bezpłatny parking biblioteki.

Komunikacją miejską:

Jadąc od strony Warszawy można do nas dojechać autobusem linii 709. Należy wysiąść na przystanku “Jarząbka”, następnie cofnąć się kilkadziesiąt metrów do skrzyżowania z ul. Jana Pawła II i dalej kierować się w stronę skrzyżowania z ul. Żytnią.

Natomiast jadąc od strony Konstancina linią 710 i Lesznowoli liniami 707 lub L1  należy wysiąść na przystanku “Targowisko”, który znajduje się zaraz za budynkiem biblioteki.

Rowerem:

Wokół budynku biblioteki prowadzą liczne ścieżki rowerowe, którymi można dojechać niemal z każdego miejsca w Piasecznie. Na parkingu, tuż przy wejściu do biblioteki znajdują się stojaki rowerowe do Państwa dyspozycji.

Inicjatywa „SOWA – Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności” finansowana jest w ramach dotacji Ministra Nauki, na podstawie umowy Nr 1/CNK-SOWA/2021 z dnia 2 marca 2021 r. w sprawie uruchomienia przez Centrum Nauki Kopernik 50 lokalnych Stref Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności (SOWA) w latach 2021-2028.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl