ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Wynajem sal

Biblioteka prowadzi wynajem komercyjny oraz użyczenia sal w budynku Biblioteki Publicznej  w Piasecznie w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym, ul. Jana Pawła II 55 w Piasecznie. Od 1 lipca  2023 wnioski przyjmowane są tylko w formie online przez portal https://biblioteka-piaseczno.asysto.pl/.

Sala wystawowo-widowiskowa

Sala wystawowo-widowiskowa (M/0.25) znajduje się na parterze. Powierzchnia sali wynosi 148,86 m². Maksymalna liczba miejsc siedzących to 150 krzeseł. W sali znajduje się garderoba. Do dyspozycji scena z mobilną mównicą.

Sala wystawowo-widowiskowa (M/0.25) znajduje się na parterze. Powierzchnia sali wynosi 148,86 m². Maksymalna liczba miejsc siedzących to 150 krzeseł. W sali znajduje się garderoba. Do dyspozycji scena z mobilną mównicą. Wybór dwóch wariantów obsługi technicznej:

  • samoobsługa techniczna: podstawowe nagłośnienie i oświetlenie sali oraz sceny: dwa mikrofony, projektor HDMI. Krótkie szkolenie w cenie. 
  • dodatkowo płatna obsługa techniczna: estradowe nagłośnienie i oświetlenie sali oraz sceny, realizacja koncertów, spektakli i widowisk multimedialnych. Konieczny wcześniejszy kontakt z osoba odpowiedzialną za realizacje.

Sala szkoleniowo-warsztatowa

Sala (M/1.40) znajduje się na I piętrze. Powierzchnia sali wynosi 67,69 m². Maksymalna liczba miejsc siedzących to 40 (opcja ze stolikami: 20 osób). Istnieje możliwość różnego ustawienia stołów lub krzeseł.

Sala Minikino  

Sala Minikino (M/1.43) to kameralna sala (72,32 m²) na 30 osób. Znajduje się na I piętrze. Wyposażenie: ekran rozsuwany automatycznie; projektor (HDMI, BlueRay, DVD); system nagłośnienia kinowego (5.1 lub 7.1).

Jak wynająć pomieszczenie?

Przeczytaj regulamin wynajmu odpłatnego lub regulamin nieodpłatnego wypożyczenia.

Następnie dokonaj rezerwacji przez portal https://biblioteka-piaseczno.asysto.pl/.

Kontakt w sprawie wynajmu

tel. (22) 484 21 45
e-mail: sekretariat@biblioteka-piaseczno.pl

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl