Dofinansowanie na zakup książek w 2022 roku

Data publikacji: 20/07/2022

Z przyjemnością informujemy, że dzięki udziałowi w konkursie Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa, Priorytet K.I. 1.1. Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych na lata 2021–2025 – edycja 2022, organizowanym przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Bibliotekę Narodową, nasz księgozbiór powiększy się o książki na kwotę 47 500 złotych.

Zaproponuj zakup!

Możesz mieć realny wpływ na ofertę naszej biblioteki. Serdecznie zapraszamy wszystkich czytelników do współtworzenia księgozbioru! Jeśli w naszych zbiorach nie ma interesującej Cię pozycji lub masz pomysł, co powinno znaleźć się w naszym księgozbiorze, zaproponuj zakup przez formularz online.

Formularz “Zaproponuj zakup” (kliknij)

Wcześniej prosimy o sprawdzenie, czy poszukiwana książka nie znajduje się w naszym katalogu online.