Droga tradycji: refleksje o festiwalu – São João Caruaru – wystawa fotograficzna plus wernisaż

Data publikacji: 21/03/2024

Filia Piaseczno Gołków-Letnisko zaprasza na wystawę fotograficzną autorstwa Renana Vieiry “Droga tradycji: refleksje o festiwalu – São João Caruaru – w fotografii”.

Kilka słów od autora wystawy:

“Cześć wszystkim. Nazywam się Renan Vieira i od 14 lat pasjonuję się fotografią. Od tego czasu uchwyciłem wiele niezwykłych i wzruszających chwil, starając się przekazywać emocje i opowiadać historie za pomocą moich zdjęć. W tej wystawie chciałbym podzielić się trochę moimi podróżami i moją pasją do fotografii. Mam nadzieję, że moje zdjęcia wzbudzą emocje i zainspirują do refleksji na temat piękna świata wokół nas.”

Wernisaż wystawy odbędzie się 26 kwietnia (poniedziałek) 2024 roku o godzinie 19:00 w Filii w Gołkowie-Letnisko ul. Główna 5a.

Wystawę będzie można oglądać od 26 kwietnia do 31 maja 2024 roku.