Finisaż wystawy “Sekretne życie kota”

Data publikacji: 04/09/2023

W ramach akcji „Znaszli ten kraj – Pomorze” w Oddziale dla dzieci i młodzieży odbyła się wystawa prac autorstwa Wiesławy Burnat „Sekretne życie kota”. Prace można było oglądać od 5 lipca do 30 sierpnia.

W środowe popołudnie 30 sierpnia 2023 roku w Oddziale dla dzieci i młodzieży odbyło uroczyste zakończenie wystawy (finisaż).

Wydarzenie rozpoczęło się od powitania przybyłych gości, a także przybliżenia sylwetki autorki obrazów.
Artystka podziękowała wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie wystawy. Opowiedziała również o swoich pracach i o tym dlaczego główną rolę odgrywa w nich kot. Po słowach wstępu przyszedł czas na podziwianie przepięknych kocich prac oraz kuluarowe rozmowy.

Można było również nabyć przepiękne ręcznie malowane kamienie oraz drewna malowane autorstwa Pani Wiesławy. Oczywiście i tutaj nie zabrakło kociego motywu.