Historie Odnalezione #6 – wernisaż

Data publikacji: 10/01/2024

Stowarzyszenie Rodziców TU z Zalesia Górnego wraz z Biblioteką Publiczną w Piasecznie filia w Zalesiu Górnym mają zaszczyt zaprosić Państwa na wernisaż wystawy Historie Odnalezione #6. Wydarzenie odbędzie się 18 stycznia 2024 roku o godz. 17.30 w bibliotece w Zalesiu Górnym, ul. Białej Brzozy 3.

Historie Odnalezione to projekt międzypokoleniowy odkrywania i profesjonalnego archiwizowania wspomnień, pamiątek, fotografii z okolic Zalesia Górnego. Bierze w nim udział młodzież, seniorzy i wszyscy pasjonaci historii lokalnej. Fanpage projektu Historie Odnalezione: www.fb.com/historie.odnalezione

Zachęcamy mieszkańców do zapoznania się z 6 edycją Historii Odnalezionych, która została sfinansowana ze środków gminy Piaseczno. Egzemplarze czasopisma będą dostępne podczas wernisażu.