ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Katarzyna Dowbor w filii w Józefosławiu już 14 marca

Data publikacji: 21/02/2024

Zapraszamy na spotkanie autorskie w filii biblioteki w Józefosławiu, które odbędzie się 14 marca 2024 roku o godzinie 18.00 w sali widowiskowej na parterze budynku – ul. Julianowska 67 A. Naszym gościem będzie Katarzyna Dowbor, dziennikarka, prezenterka radiowa i telewizyjna, autorka książek dla dorosłych i dzieci.

Liczba miejsc jest ograniczona. Wydarzenie jest biletowane (bilety w cenie 15 zł dostępne w filii biblioteki w Józefosławiu oraz na portalu evenea.pl: https://app.evenea.pl/event/dowborkatarzyna/). Możliwość zakupu książek przed spotkaniem.

Katarzyna Dowbor, ikona polskiej telewizji, autorka książek “Apetyt na życie” oraz “Mężczyźni mojego życia”. W swoim dorobku ma również serię interaktywnych książek dla dzieci “Stajnia pod tęczą”, które napisała wraz z Marcinem Koziołem. Obecnie prowadzi program „Dowborowa od nowa” w telewizji Canal+ oraz poranny program „Pytanie na śniadanie” w TVP2. Prywatnie wielbicielka zwierząt, posiada konie, psy i koty.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl