Klub Jogi w Bibliotece

Data publikacji: 22/04/2024

Drodzy miłośnicy jogi i relaksacji, mamy dla Was fantastyczną wiadomość! Zapraszamy na cykl jogowych warsztatów relaksacyjnych w Bibliotece Głównej, pod hasłem “Klub Jogi w Bibliotece”. Najbliższe warsztaty odbędą się w czwartki 9, 16 o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Biblioteki Głównej.

Warsztaty są realizowane we współpracy z GOSIR Piaseczno, w ramach Budżetu Obywatelskiego, co sprawia, że uczestnictwo w nich jest całkowicie bezpłatne!

Nie zapomnijcie się zapisać, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy można dokonać pod numerem tel. (22) 484 21 50 lub za pośrednictwem e-maila: cemdorosli@biblioteka-piaseczno.pl.  Zapisy na kolejny miesiąc rozpoczynają się w dniu następującym po ostatnich zajęciach bieżącego miesiąca.

Kilka słów od prowadzącej zajęcia:

Nazywam się Małgorzata Panak. Z zawodu jestem tancerką(w 1988 ukończyłam Państwową Szkołę Baletową w Warszawie) oraz technikiem rehabilitacji(Studium Fizjoterapii w Warszawie). Jestem również certyfikowanym nauczycielem Sri Sri Jogi oraz instruktorem Hatha Jogi. Joga jest moją pasją, ale także stylem życia. Jej praktykę rozpoczęłam w 1992 roku i choć to szmat czasu nadal pozostaje dla mnie nieodkryta do końca. Praktyka jogi daje mi możliwość bycia bardziej uważną poprzez świadomą obserwację, a przez to głębsze poznawanie i lepsze rozumienie siebie i otaczającego mnie świata, a przede wszystkim zdrowy dystans do własnej osoby. Dzięki praktyce jogi jest we mnie więcej radości, spokoju, równowagi, siły, umiejętności radzenia sobie z emocjami i stresem. Dla mnie osobiście joga jest drogą do samej siebie. Zapewne każdy odnajdzie w niej coś innego, coś własnego. Dziękuję wszystkim nauczycielom, którzy stanęli na mojej drodze i podzielili się swoją wiedzą.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego Oddziału dla dorosłych w Bibliotece Publicznej w Piasecznie, ul. Jana Pawła II 55.

Przyjdźcie do nas i razem odkrywajmy piękno jogi oraz techniki relaksacyjne!

Regulamin zajęć