ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Klub Podróżnika. Grenlandzki lód

Data publikacji: 12/01/2024

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Podróżnika, który filia w Zalesiu Górnym organizuje wraz z Klubem Kultury w Zalesiu Górnym. W poniedziałek 12 lutego o godz. 18.30 Ewa Poniecka opowie o wyprawie na Grenlandię. Wstęp wolny.

Opis spotkania: Przyjdź i posłuchaj opowieści o tym jak zostałam na lodzie. Wraz z grupą naukowców przez miesiąc mieszkaliśmy na grenlandzkim lądolodzie, aby badać mikroorganizmy żyjące na powierzchni lodu. Opowiem jak wygląda życie pod namiotem na lodowcu, gdzie wcale nie jest tak zimno jak się wydaje. Zdradzę czy lód jest śliski i czy lodowa pustka to cicha kraina. Pokażę nie tylko wspaniałe krajobrazy i niezwykłe formacje lodowe, ale wspomnę również o badaniach lodowca. Zapraszam na podróż w głąb Grenlandii, gdzie można znaleźć piękno i naukę w jednym miejscu.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl