Klub Podróżnika po Polsce: Podkarpacie, region który urzeka

Data publikacji: 21/09/2023

W cyklu Klub Podróżnika po Polsce zapraszamy na niezwykłą podróż po urokliwych Bieszczadach z przewodnikiem Stanisławem Krycińskim

Poznajmy piękno Bieszczad w towarzystwie wybitnego historyka, krajoznawcy i autora popularnych przewodników turystycznych – Stanisława Krycińskiego. Pan Stanisław jest nie tylko pasjonatem historii, ale również należy do Studenckiego Koła Przewodników Beskidzkich w Warszawie (członek honorowy) i Towarzystwa Karpackiego. W przeszłości dał się poznać jak aktywny działacz w Społecznej Komisji Opieki nad Zabytkami Sztuki Cerkiewnej przy Towarzystwie Opieki nad Zabytkami. W roku 2000 wyróżniony został  odznaką “Zasłużony Działacz Kultury” przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, co świadczy o jego wyjątkowym wkładzie w promocję kultury i dziedzictwa Podkarpacia.

Bieszczady to kraina niezwykłych krajobrazów, drewnianych cerkwi wpisanych na listę UNESCO, zabytkowych miasteczek i tradycyjnej kuchni.

Nie przegap okazji, aby dołączyć do naszej wyjątkowej Bieszczadzkiej przygody z przewodnikiem Stanisławem Krycińskim. Odkryj nieznane zakątki, zgłębiaj historię i kulturę tego urokliwego regionu Polski. Czekamy na Ciebie!

Data: czwartek 19.10.23  Godzina: 17:30  Miejsce: czytelnia II piętro Biblioteka Publiczna w Piasecznie ul. Jana Pawła 55

Serdecznie zapraszamy.