“Kolorowy zawrót głowy” – wystawa malarstwa Renaty Grubeckiej

Data publikacji: 06/11/2023

Serdecznie zapraszamy na wystawę malarstwa Renaty Grubeckiej pt. “Kolorowy zawrót głowy”, którą będzie można oglądać do końca grudnia 2023 roku w sali szkoleniowej Biblioteki Publicznej w Piasecznie, przy ul. Jana Pawła II 55.

W dniu 2.12.2023 r. (sobota) o godzinie 12.00 odbędzie się również wernisaż wystawy w sali szkoleniowej na I piętrze Biblioteki, podczas którego będzie można porozmawiać z autorką o jej malarstwie. Wstęp wolny.

O wystawie

Ekspozycja prezentuje barwne obrazy Renaty Grubeckiej wykonane techniką akrylową na podobraziach malarskich. Jej twórczość malarską zainspirowały liczne podróże po Europie oraz zwiedzenie wielu ciekawych miejsc o bogatej kulturze, architekturze i różnorodności barw. Według malarki, wykonywanie obrazów jest dla niej formą relaksu, przez którą ma okazję nabrać dystans do problemów i uwolnić od nich myśli. Malarstwo jest dla niej odskocznią od życia codziennego, jak również zabawą rozprowadzania farby po płótnie z zaskakującym zakończeniem. Jej twórczość jest dla niej sposobem na wyrażenie siebie i swoich emocji.