Konkurs na logo Muzeum Piaseczna

Data publikacji: 02/06/2023

Muzeum Piaseczna (w organizacji) zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na opracowanie logo dla Instytucji!

Muzeum będzie się mieścić w trzech zabytkowych obiektach o różnych walorach architektonicznych i historycznych. W ramach konkursu chcielibyśmy wyłonić projekt logo, który będzie jednoznacznie kojarzony z Muzeum Piaseczna (w organizacji) i spójny dla wszystkich budynków – starej Plebanii, Poniatówki, Domu “Zośki”.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Konkursie i podzielenia się swoją kreatywnością, pomysłowością i umiejętnościami projektowymi.

Liczymy na indywidualne podejście do tworzonych koncepcji projektu.

Na zwycięzcę czeka nagroda!

Więcej informacji, regulamin konkursu i dokumenty do wypełnienia znajdą Państwo na stronie internetowej: www.muzeumpiaseczna.pl/konkursnalogo/

Na zgłoszenia Muzeum Piaseczna czeka do 2 lipca 2023 roku (decyduje data wpływu).

baner konkursowy Muzeum Piaseczna