ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Mikołajkowa wizyta Jakuba Ćwieka 12.12.2023!

Data publikacji: 01/12/2023

Santa Pulp – czyli mikołajkowa trasa Jakuba Ćwieka!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z autorem kryminałów, horroru oraz fantastyki Jakubem Ćwiekiem już 12 grudnia 2023 roku (wtorek) o godzinie 14.00 w Bibliotece Głównej, w Oddziale dla dorosłych na II piętrze. Autor wcieli się w rolę Mikołaja i będzie rozdawać prezenty! Będzie u nas tylko przez pół godziny, dlatego zabierzcie ze sobą książki, aby zdobyć autograf!

Wydarzenie na Facebook: https://fb.me/e/5VpZ736N2

Plakat promujący mikołajkową trasę "Santa Pulp" - spotkań autorskich z Jakubem Ćwiekiem 

Jakub Ćwiek. Autor przeszło trzydziestu książek, w tym bestsellerowych cyklów fantastycznych Kłamca i Chłopcy, horroru Ciemność płonie i kryminałów noir Grimm City. Od czterech lat mierzy się z literaturą crime, szukając w niej nieoczywistych ścieżek. Tak powstała seria Drelich – sensacja realizowana zgodnie z zasadami gatunku, ale przy zachowaniu pełnej wiarygodności. Do współpracy przy niej autor zaprosił szereg specjalistów m.in. od choreografii walk. Ćwiek współpracuje także z Wojciechem Chmielarzem, czego ostatnim owocem był serial kryminalny Niech to usłyszą dla Radia Zet. Prywatnie ojciec dwójki dzieci i wielki miłośnik popkultury, z zapałem podróżujący jej śladami.

Plakat promujący mikołajkowe spotkanie z trasy "Santa Pulp" z Jakubem Ćwiekiem 12 grudnia 2023 roku w Bibliotece Publicznej w Piasecznie

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl