Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki w styczniu

Data publikacji: 03/01/2024

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki. Spotkanie odbędzie się 29.01.2024r. o godz. 17:00 w Bibliotece Głównej, Multicentrum (Piaseczno, ul. Jana Pawła II 55, I piętro budynek Centrum Edukacyjno-Multimedialnego).

W tym miesiącu Młodzieżowy Dyskusyjny  Klub Książki zaprasza na niezwykłe spotkanie, podczas którego będziemy zagłębiać się w fascynujący świat literatury obyczajowej. To niezwykła okazja, abyśmy razem odkrywali historie pełne emocji, przygód i życiowych rozterek.

Na spotkanie możesz przeczytać dowolną książkę,  zachęcamy do odkrywania nieznanych wam tytułów. W naszej Bibliotece czeka na was wiele ciekawych propozycji literackich, a świat książki stoi przed wami otworem!

Na spotkanie zapraszamy każdego, nie ważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z książkami, czy może już nosisz tytuł “mola książkowego”, jesteś mile widziany!

Mamy nadzieję, że dołączycie do nas i stworzymy razem niezapomniane dyskusje na temat naszej wspólnej pasji do literatury!

Do zobaczenia!