• Usługa języka migowego

Moja pierwsza wizyta w bibliotece

Data publikacji: 19/01/2023

W czwartkowe przedpołudnia Oddział dla dzieci i młodzieży gościł uczniów ze szkoły nr 5 w Piasecznie.

Dzieci klasy 0 i klasy 1 po raz pierwszy odwiedzili bibliotekę. Poznali najważniejsze zasady korzystania z biblioteki i dowiedzieli się jak zostać czytelnikiem. Oglądali najciekawsze pozycje z naszego księgozbioru. Najbardziej podobały im się książeczki zapachowe, dotykowe, dźwiękowe.

Na zakończenie uczniowie odwiedzili również Multicentrum, w którym zapoznali się z nowymi technologiami. Nie możemy się doczekać kolejnej wizyty.