Parapetówka 2.0 – Międzypokoleniowe warsztaty biżuterii

Data publikacji: 07/10/2020

W ramach Parapetówki 2.0, czyli świętowania 1 rocznicy przeniesienia Biblioteki Głównej do nowej siedziby w budynku Centrum Edukacyjno-Multimedialnym przy ul. Jana Pawła II 55 w Piasecznie, organizujemy szereg atrakcji dla mieszkańców. Zapraszamy m.in. na międzypokoleniowe warsztaty biżuterii. Podczas spotkania opiekun z dzieckiem będą mogli wykonać, pod okiem instruktora, piękne bransoletki na drucie pamięciowym.

Warsztaty odbędą się w środę 21 października o 16.00 sali wystawowej w Bibliotece Głównej w CEM. Warsztaty są bezpłatne, liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy dla opiekuna i dziecka. Aby wziąć udział, należy wypełnić:

I zaakceptować Regulamin warsztatów

Kontakt: Oddział dla dzieci i młodzieży- tel. 22 484 21 47, e-mail: cemdzieci@biblioteka-piaseczno.pl

Serdecznie zapraszamy z dobrym humorem i pomysłami na cudowne bransoletki!