Pierwsze warsztaty z cyklu Modoteka

Data publikacji: 26/06/2021

W środę 23 czerwca odbyły się pierwsze warsztaty z cyklu „Modoteka”. Na dobry początek każda z uczestniczek otrzymała serduszko z własnym imieniem. Dziewczynki chętnie wyrażały swoje opinie dotyczące inspirującego świata mody. Doskonale wiedziały, że moda to nie tylko stroje, ale również buty, fryzury, makijaż. Poznały też nowe, trudne słowo „stębnówka”. Emocje towarzyszące tworzeniu własnych projektów spowodowały, że czas warsztatów Modoteki upłynął błyskawicznie. Młode projektantki z dumą prezentowały rodzicom przepiękne stylizacje stworzone na kartonowych sylwetkach.