ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Poczytajki

Data publikacji: 15/12/2023

W środowe popołudnie, 13 grudnia 2023r., odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu “Poczytajki”. Na początku zajęć rozmawialiśmy na temat Świąt Bożego Narodzenia, ulubionych potraw, strojenia pierników oraz pisania listów do Świętego Mikołaja. Pani bibliotekarka czytała dzieciom książkę pt.:”Ile jeszcze do gwiazdki?”-Adama Guillaina.

….Nadchodzi Boże Narodzenie. Czas zacząć odliczanie!
Niedźwiedź przygotował ciekawą grę dla przyjaciół z lasu. Grę, w której każdego dnia inne zwierzę otrzymuje tajemniczy prezent. Ale niestety nie wszyscy są zadowoleni ze swoich upominków. Szczur zrzędzi, Borsuk marudzi… i tylko mała Myszka niezachwianie wierzy w plan Misia!
Sprawdź, czy miała rację, i odkryj, co było największą świąteczną niespodzianką… Bardzo zachęcamy do wypożyczeń tej uroczej historyjki.
Po czytaniu dzieci wykonały samodzielnie, uroczego reniferka z pomponu.  Będą mogli zawiesić  bombki na swoich choinkach w domu.

Dziękujemy za udział w zajęciach i zapraszamy w nowym roku.

 

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl