ODWOŁANE – Spotkanie autorskie z Joanną Kuciel-Frydryszak o książce „Chłopki”

Data publikacji: 04/03/2024

UWAGA!

Z przyczyn od nas niezależnych jesteśmy zmuszeni odwołać spotkanie w dniu 27.04.2024 r. Jeśli będzie możliwość zorganizowania w przyszłości spotkania, poinformujemy o nowym terminie.

Bilety, zakupione w sekretariacie biblioteki, można zwracać od poniedziałku 11.03.2024 r. lub zachować na kolejne spotkanie.

O zwrocie biletów zakupionych przez portal evenea będziemy informować e-mailem.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Joanną Kuciel-Frydryszak w związku z ostatnią publikacją autorki pt. “Chłopki”. Spotkanie odbędzie się 27 kwietnia 2024 roku (sobota) o godzinie 16.00 w Bibliotece Głównej, ul. Jana Pawła II 55 w Piasecznie (parter, sala widowiskowa). Spotkanie poprowadzi Joanna Morawska, sołtyska Wólki Kozodawskiej.

Na sali widowiskowej znajduje się pętla indukcyjna, pomieszczenie jest dostępne architektonicznie.

Bilet wstępu 20 złotych (liczba miejsc ograniczona, bilety dostępne w sekretariacie Biblioteki Publicznej w Piasecznie lub przez portal evenea.pl.

Możliwość zakupu książki przed spotkaniem.

O autorce

Joanna Kuciel-Frydryszak – urodzona we Wrocławiu, z wykształcenia polonistka, z zawodu dziennikarka, przez lata związana z wrocławską prasą. Autorka dwóch książek biograficznych: o Antonim Słonimskim („Słonimski. Heretyk na ambonie”) i o Kazimierze Iłłakowiczównie („Iłła”), a także bestsellerowej pierwszej w Polsce książki o przedwojennych służących („Służące do wszystkiego”) oraz reportażu historycznego „Chłopki”, który ukazał się w maju 2023, osiągnął rekordowy nakład 300 tys. egzemplarzy i został uznany przez największe polskie media za najważniejszą książkę 2023 roku.

Okładka książki Joanny Kuciel-Frydryszak pt."Chłopki"