Turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski – Neuroshima Hex!

Data publikacji: 06/08/2023

Neuroshoma Hex! eliminacje do Mistrzostw Polski

Zapraszamy na eliminacje do Mistrzostw Polski w Neuroshima Hex. Turniej odbędzie się 12 sierpnia (sobota) o godz. 12.00 w Multicentrum- Biblioteka Publiczna w Piasecznie, ul. Jana Pawła II 55, I piętro.

Nagrody to: limitowana plansza do gry, unikatowe żetony sztabów i naszywki na ubrania z klimatu gry. Nagrodą główną jest jednak wstęp na Mistrzostwa Polski!

Biblioteka jest partnerem wydarzenia. Najlepiej mieć własną grę, bo organizatorzy są w stanie zapewnić tylko grę podstawową (jednak większość osób gra frakcjami z dodatków). Sugerowany wiek uczestników to gracze od 10 tego roku życia. Uczestnicy powinni znać grę wcześniej, bo jej nie tłumaczymy w dniu wydarzenia.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.  Zapisy na miejscu w dniu wydarzenia, bądź przez wydarzenie na fb  https://www.facebook.com/events/1283227925648144?acontext=%7B  organizatora.