ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

“Wrażliwe jak dziecko” – wystawa ilustracji

Data publikacji: 06/11/2023

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy ilustracji pt. “Wrażliwe jak dziecko” do końca grudnia 2023 roku w sali widowiskowej Biblioteki Publicznej w Piasecznie, przy ul. Jana Pawła II 55.

O wystawie

Wystawa składa się z 12 ilustracji znanych polskich autorów, w tym m.in. Marianny Sztyma, Emilii Dziubak, Joanny Rusinek, Joanny Bartosik oraz związanej z Piasecznem Niki Jaworowskiej-Duchlińskiej. Ekspozycja prezentuje najważniejsze problemy młodych ludzi, ich wrażliwość, oraz perspektywę.

Przy obrazach zostały umieszczone kody QR, które odsyłają do artykułów napisanych dla „Newsweek Psychologia Dziecka” przez uznanych specjalistów z zakresu psychologii i psychoterapii dzieci i młodzieży. Wystawa gości w Bibliotece dzięki portalowi Czas Dzieci. Partnerem wystawy jest Fundacja ING Dzieciom.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl