• To event minęło.

Brazylia w obiektywie

|Powtarzające się Wydarzenie (Zobacz wszystkie)

An event every day that begins at 00:00, repeating until 30 września 2021

Plakat promujący wystawę Brazylia w obiektywieBrazylia to jedno z największych państw świata. Tętniące życiem miasta, rajskie plaże, największa na świecie dżungla Amazonia, tropikalne wysepki. Brazylia to pasja, intensywność, kolory. Ludzie tańczący na ulicach, uliczne fiesty, egzotyczna przyroda, gorący klimat.

Niezwykłe zdjęcia z Brazylii autorstwa Zbigniewa T. Pągowskiego możemy oglądać na wystawie online w ramach akcji “Z książką przez świat”: biblioteka-piaseczno.pl/brazylia-w-obiektywie/

Data:
Wydarzenie Categories: