Zajęcia z łatwego sitodruku/Заняття з трафаретної печаті на тканині

Data publikacji: 14/07/2023

SitodrukЗаняття з трафаретної печаті на тканиніЗапрошуємо на творчі заняття з трафаретної печаті на тканині та папері для дітей віком від 9 років, під час яких учасники можуть креативно прикрасити свою футболку чи папір. Кількість місць обмежена. Для участі в заняттях необхідно заповнити картку учасника та принести її в Мультицентр. Ви також можете роздрукувати реєстраційну картку та надіслати готовий скан на j.miter@biblioteka-piaseczno.pl та принести її в Мультицентр.

Zapraszamy na kreatywne zajęcia z sitodruku przeznaczone dla dzieci w wieku 9+ Podczas zajęć uczestnicy mogą kreatywnie ozdobić swoją koszulkę lub papier. Liczba miejsc ograniczona. Żeby wziąć udział w zajęciach należy wypełnić kartę uczestnika i przynieść ją do Multicentrum. Można też wydrukować kartę zapisu i uzupełniony skan przesłać na adres j.miter@biblioteka-piaseczno.pl

Zgłoszenie się do udziału w warsztatach jest równoznaczne z zaakceptowaniem treści Regulaminu Warsztatów.

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.

Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінф ормаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International.

#FRSI_BibliotekaDlaWszystkich

#RóżniRówniWażni