8. FPK – „Książka dla dzieci – wyzwanie dla dorosłych”

Data publikacji: 11/09/2023

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie w ramach 8. Festiwal Pięknej Książki – Piaseczno, Ludzie, Książki!

„Książka dla dzieci – wyzwanie dla dorosłych” to tytuł spotkania z Lidka Iwanowska-Szymańska, autorką książki „nasza mała mama” z elementami warsztatu, które odbędzie podczas festiwalu, 16 września, na sali festiwalowej o 13:00.

„Nasza mała mama” to książka adresowana zarówno do dorosłych, jak i do dzieci. To książka-wiersz przeznaczony nie tylko do cichego czytania, lecz przede wszystkim do wspólnej lektury, czytania na głos i recytowania. To przede wszystkim jednak opowieść o jedynej kochanej, nietypowej matce. W trakcie spotkania słuchacze zaproszeni zostaną do aktywności umożliwiających doświadczanie i kreowanie.