ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

DKK w marcu – z książką przez świat!

Data publikacji: 13/02/2021

Na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki zapraszamy 2 marca, tradycyjnie o godzinie 18:00. Spotkanie planowane jest w czytelni Biblioteki Głównej, ul. Jana Pawła II 55.

Marzec będzie w naszej bibliotece miesiącem poświęconym kulturze i literaturze brytyjskiej. W związku z tym czytelniczki zdecydowały się przeczytać książkę Edwarda St Aubyna pod tytułem “Patrick Melrose”

Połączenie wykwintnej prozy, błyskotliwej satyry społecznej i opisów szokującego okrucieństwa. Oto świat angielskiej arystokracji, pełen zbytku i ogromnej pustki, olśniewającego piękna i niewypowiedzianej ohydy, ujmującego wdzięku i skrywanej nienawiści. Tocząca się w Londynie, Nowym Jorku i na francuskim wybrzeżu historia Patricka Melrose’a i jego relacji z despotycznym ojcem to bogata i świetnie skonstruowana przypowieść o bezbronności dzieci, ciężarze rodzicielstwa i koszmarze wspomnień, od których nie sposób się uwolnić. – opis z lubimyczytać.pl

Serdecznie zapraszamy na spotkanie wszystkie osoby, które chcą porozmawiać z nami o tej powieści, bądź dołączyć do DKK na stałe!

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl