ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Klub Poszukiwaczy Słowa

Data publikacji: 17/02/2021

Klub Poszukiwaczy Słowa prezentuje:

“Wyładowania satyryczne”, “Cięte bańki mydlane” – fraszki i inne drobiażdżki Zbigniewa Kurzyńskiego –  zabawne, czasem prześmiewcze, czasem refleksyjne i zaskakujące swoją celną puentą. W ich treści znajdziemy specyficzne spojrzenie autora na otaczająca nas rzeczywistość. Fraszki pisane są z uśmiechem, z przymrużeniem oka, życzliwie, ale czasem krytycznie.  ( cytat z wstępu do fraszek – Joanny Aleksandry Jakubik)

“Gilgamesz. Teatrum Anatomicum” Enormi Stationisa –  to następny po “Centaurydach” i Agharcie” projekt poetycki. Rewokacja Eposu o Gilgameszu przenosi czytelnika do świata starożytnych Sumerów, zaś interpretacja wędrówki śladami mitycznego herosa zachęca do refleksji nad sensem i celem ludzkiego życia.

“Mati i skaranie boskie, czyli jak wytrzymać z rodziną i nie zwariować” Joanna Jakubik – książka stanowi pierwszą część opowieści o rodzinie, w której “boskie skarania” są sygnałem ostrzegawczym przed awanturą, która może się za chwilę wydarzyć. Autorka życzy miłej lektury wszystkim czytelnikom, bez względu na wiek, z nadzieją, że książka pomoże w zrozumieniu, niełatwego problemu samotności, dorastania i lęku przed niepewną przyszłością.

Książki dostępne są w placówkach Biblioteki Publicznej w Piasecznie. Zachęcamy do lektury. 

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl