GRAndka w Bibliotece 14.02.2024r.

Data publikacji: 25/01/2024

Nie wiecie jak spędzić Walentynki? Szukacie ciekawych miejsc na randkę?

Multicentrum oraz oddział dla dorosłych w CEM przygotowuje dla WAS GRAndkę, czyli wyjątkową randkę dla tych, którzy chcą połączyć kulturę, rozrywkę i święto zakochanych!

GRAndka w Bibliotece to wyjątkowe wydarzenie, idealne dla par lub przyjaciół pragnących spędzić Walentynki w niekonwencjonalny sposób. Zapraszamy wszystkich weteranów gier planszowych, jak również tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z planszówkami. Romantyczny nastrój, gry planszowe, puzzle oraz nastrojowa muzyka zapewnią wyjątkową atmosferę na waszej GRAndce.

Kiedy i gdzie?

14 lutego 2024r. godz. 17:00

Czytelnia, oddział dla dorosłych w CEM

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy!

informacje i zgłoszenia: cemmulti@biblioteka-piaseczno.pl

Bądźcie z nami, my już o wszystko zadbamy!

P.S. Przez Planszówkę do serca!