ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Chatka Puchatka pierwsza wizyta w bibliotece

Data publikacji: 12/01/2024

W czwartkowe przedpołudnie Oddział dla dzieci i młodzieży odwiedziły odwiedziły dzieci z Przedszkola Chatka Puchatka. Była to ich pierwsza wizyta w bibliotece.

Na lekcji bibliotecznej przedszkolaki zwiedziły nasza wypożyczalnię oraz poznały bogaty zbiór audiobooków, filmów, komiksów, mang, czasopism, a także książek popularnonaukowych. Dowiedziały się jaka jest różnica między biblioteką a księgarnią oraz między wypożyczaniem a zakupem książek. Jak szanować książki i co nam daje czytanie. Następnie dzieci obejrzały książki rozkładane, ruchome i pop-upowe oraz zapachowe.

Na koniec zajęć przedszkolaki odgadywały bajkowe zagadki, a za prawidłową odpowiedź dostawały słodkiego lizaka. Na koniec spotkania dzieci w podziękowaniu za zajęcia podarowały nam piękną laurkę. Dziękujemy bardzo za miłe spotkania.

 

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl