ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Herbatka z Satori

Data publikacji: 17/04/2023
Z początkiem wiosny rozpoczynamy cykl spotkań “Herbatka z Satori”. Spotkania będą odbywały się regularnie, raz w tygodniu. Mamy nadzieję, że staną się naszym wspólnym rytuałem grania i picia dobrej herbaty. Trenerka Radykalnego Wybaczania Monika Stasiak będzie Waszą przewodniczką w podróży z krainy ofiar do krainy przebudzenia.
 
SATORI to gra terapeutyczna sięgająca do głębin podświadomości, pozwalająca dotrzeć do negatywnych, często wypartych zdarzeń z przeszłości. Te przykre zdarzenia, spowodowały negatywne przekonania, a te ograniczające nas wzorce zachowań. Przy dobrej herbacie w czasie gry będziemy skutecznie pozbywać się starych przekonań i w ich miejsce zapraszać nowe – te wspierające, a to pomoże w kreowaniu nowej opowieści – życia jakiego pragniemy, pełnego miłości, szczęścia i spełnienia w każdym aspekcie. 
 
W czasie “Herbatki z Satori” dowiesz się jakie inne wspaniałe możliwości daje gra. Proces uzdrawiania zaczyna się od świadomego działania. 
 
Prowadzącą spotkanie będzie pani Monika Stasiak, która jest doświadczoną trenerką Radykalnego Wybaczania i moderatorką gry SATORI od 2018 roku. 
 
Spotkanie odbędzie się w filii w Józefosławiu, 26 kwietnia (środa) o godzinie 17:00.
 
Wstęp płatny, obowiązują zapisy. Więcej szczegółów na  Facebooku organizatora.
 
 
 
...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl