ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Jesteś Wyjątkowa – jak być skuteczną i spełnioną

Data publikacji: 17/02/2020

Jesteś Wyjątkowa – jak być skuteczną i spełnioną” to spotkanie autorskie z Katarzyną Wnękowską połączone z warsztatem coachingowym już 2 marca 2020 roku o godzinie 19.00 w filii w Józefosławiu. Na spotkanie nie trzeba się zapisywać – wstęp wolny!

Podczas spotkania dowiesz się:

  • Po co Ci nawyk koncentracji na Sobie.
  • Co samoakceptacja ma do skuteczności.
  • Jak wypracować większą pewność Siebie.

Będzie możliwość zakupu książki pt. “Jesteś Wyjątkowa – Uwierz w to!” z dedykacją autorki. Książka została napisana dla kobiety wiecznie zabieganej, pracującej i dbającej o dom, jednak poszukującej siebie. Kobiety, dla której ważne jest odkrycie siebie na nowo.

Prowadząca:

Katarzyna Wnękowska – Certyfikowany Coach CoachWiseTM i trener biznesu, właścicielka Kataliza Coaching. Pracuje według standardów metodologicznych i etycznych International Coach Federation (ICF). Specjalizuje się w pracy z menedżerkami i właścicielkami biznesów, które z jednej strony odnoszą sukcesy zawodowe, z drugiej jednak płacą za to zbyt wysoką cenę. Pomaga im zwiększyć moc i odzyskać wewnętrzną równowagę, aby skutecznie i bardziej efektywnie zarządzały sobą i swoją firmą.

Pracuje z klientkami w oparciu o swoją autorską metodę ”4 Kroków do Spełnienia©”. Zawiera ona w sobie zasady, strukturę i strategię, które umożliwiają kobietom osiągnięcie spełnionego i satysfakcjonującego życia prywatnego przy jednoczesnym odnoszeniu sukcesów zawodowych.

Jest autorką programów rozwojowych “Zostań Spełnioną Kobietą Biznesu w 4 krokach”, “Jesteś Wyjątkowa“, skierowanych do kobiet aktywnych zawodowo. Na Facebook’u, na swoim profilu Kataliza Coaching by Katarzyna Wnękowska prowadzi live z cyklu “Reguły Wspaniałego Życia”. Współprowadziła również cykl rozmów pt. “Wzmocnij się i rób co chcesz”. Więcej informacji: www.katalizacoaching.pl.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl