KamishiBajki – nowy cykl warsztatów dla najmłodszych

Data publikacji: 14/11/2023

W poniedziałkowe popołudnie 13 listopada w Filii w Zalesiu Dolnym odbyły się pierwsze warsztaty literacko-plastyczne z cyklu KamishiBajki.

Z okazji zbliżającego się Dnia Pluszowego Misia tematem przewodnim pierwszego spotkania były pluszowe misie oraz niedźwiadki.

Na początku dzieci dowiedziały się jak to się stało, że pluszowy miś ma swoje święto.

Następnie poznały zwyczaje niedźwiedzia brunatnego żyjącego w polskich górach oraz niedźwiadków z różnych stron świata. Wszystko za sprawą przedstawienia kamishibaj “Misiowe wiadomości – niedźwiedź brunatny”.

Kiedy uczestnicy warsztatów wiedzieli już bardzo dużo o niedźwiadkach mogli wykonać swojego kartonowego misia.

Zapraszamy na kolejne spotkania KamishiBajki do Filii Gołków-Letnisko. Więcej informacji już wkrótce. Obserwujcie nasze social media.