KamishiBajki – warsztaty dla najmłodszych

Data publikacji: 01/03/2024

W środowe popołudnie 28 lutego 2024 roku w Filii Gołków-Letnisko odbyły się warsztaty literacko-plastyczne z cyklu KamishiBajki.

Niedawno, a właściwie 17 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień Kota. Z tej właśnie okazji koty były głównym tematem naszego spotkania.

Dzieci dowiedziały nieco więcej o tych pięknych i interesujących stworzeniach, poznając również najbardziej popularne rasy kotów.

Następnie poznały japoński teatrzyk kamishibaj. Wysłuchały również opowieści o “Kotce psotce”, której przytrafiały się zabawne perypetie.

Na zakończenie wykonały kolorowego, papierowego kotka.

Zapraszamy na kolejne tym razem wielkanocne spotkanie z teatrzykiem kamishibai, już o 18 marca o godzinie 17:00.