Klub Podróżnika po Polsce: Góry Świętokrzyskie – im starsze tym lepsze

Data publikacji: 22/08/2023

Zapraszamy serdecznie na kolejne wyjątkowe spotkanie z cyku Klubu Podróżnika po Polsce. Tym razem przeniesiemy się w magiczne pejzaże Gór Świętokrzyskich. Będzie to nie tylko wędrówka  przez szczyty i doliny, ale również podróż przez emocje i wspomnienia. Naszym przewodnikiem będzie Marcin Janczewski od dzieciństwa związany z tym regionem, który podzieli się swoją pasją i przybliży nam jego historię .

Niepozorne Góry Świętokrzyskie okazują się nie tylko czarować pięknem przyrody, ale mają również niezwykły rodowód. To najstarsze góry w Polsce, których przeszłość sięga milionów lat. Ich unikalna struktura i bogate dzieje nadają im niepowtarzalny charakter. Dużo, dużo więcej na  ich temat dowiemy się na najbliższym spotkaniu.

Zapraszamy wszystkich miłośników podróży, przygód i fascynujących historii do spotkania z Marcinem Janczewskim.

Spotkanie odbędzie się 14 września 2023 roku, w czwartek, o godzinie 17:30 w czytelni oddziału dla dorosłych Biblioteki Publicznej w Piasecznie, przy ul. Jana Pawła II 55.

Obowiązuje wstęp wolny.