ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Konkurs AI SELFIE

Data publikacji: 07/05/2024

“AI SELFIE” to tytuł konkursu organizowany w ramach tegorocznego Tygodnia Bibliotek. Może w nim wziąć udział każdy zarejestrowany w Bibliotece Publicznej w Piasecznie czytelnik. Zachęcamy też do udziału osób nie będących członkami naszej społeczności. Wystarczy założyć naszą kartę biblioteczną i wysłać swoje zgłoszenie.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział?

Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny. Konkurs polega na stworzeniu, swojego autoportretu na podstawie zdjęcia przy użyciu dowolnego generatora obrazu opartego na sztucznej inteligencji.

 Konkurs ma charakter amatorski.

Aby wziąć udział w Konkursie, należy wysłać 1-3 wygenerowanych obrazów w postaci elektronicznej (format JPG, PNG ) na email: cemdorosli@biblioteka-piaseczno.pl z dopiskiem:  AI SELFIE wraz z kartą zgłoszeniową oraz podpisanymi oświadczeniami RODO (dostępne do pobrania na dole strony). Pliki  należy wysyłać do 15-go maja.

Nagrody:

  • Twórcy pięciu nagrodzonych prac otrzymają miesięczne kody do platformy Legimi.
  • Zostanie zorganizowana wystawa pokonkursowa, prezentująca nadesłane prace. O jej terminie poinformujemy na stronie internetowej biblioteki po zakończeniu konkursu.

Kartą zgłoszeniowa oraz oświadczenia RODO

Regulamin konkursu

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl