Konkurs z okazji Dnia Gier Planszowych

Data publikacji: 03/10/2023

Już 10 października Dzień Gier Planszowych, z tej okazji w Multicentrum organizujemy dla was konkurs plastyczny!

Naszym celem jest promocja spędzania wolnego czasu z planszówkami. Konkurs kierujemy do wszystkich zainteresowanych, którzy ukończyli 8 lat!

Zadaniem konkursowym jest wykonanie dowolną techniką plastyczną ilustracji w formacie A4 do wybranej przez siebie gry planszowej, jak również wymyślenie krótkiego hasła promującego granie w gry! Twoja wyobraźnia jest jedynym ograniczeniem – możesz użyć dowolnej techniki plastycznej, od tradycyjnych ołówków i farb po cyfrowe narzędzia graficzne.

Wybrane prace konkursowe będą zaprezentowane na wystawie w Multicentrum.

Przed wzięciem udziału prosimy o zapoznanie się z Regulaminem oraz wypełnienie Karty zgłoszenia

Jak wziąć udział?

1. Wybierz grę planszową: Na początek przeczytaj Regulamin konkursu oraz wybierz grę planszową, do której chciałbyś stworzyć ilustrację. To może być na przykład Twoja ulubiona gra!

2. Stwórz ilustrację: Rozpocznij tworzenie swojej ilustracji. Pamiętaj, że powinna być w formacie A4 i odzwierciedlać tematykę i atmosferę wybranej gry planszowej. Im bardziej kreatywna i przyciągająca uwagę, tym lepiej!

3. Wymyśl hasło promujące granie w gry: Oprócz ilustracji, zadaniem konkursowym jest wymyślenie krótkiego hasła, które promuje granie w gry planszowe. To Twoja okazja, aby podzielić się swoim entuzjazmem z innymi i zachęcić ich do wspaniałej planszówkowej przygody.

4. Zgłoś swoją pracę: Po zakończeniu pracy, przynieś swoją ilustrację z hasłem oraz Kartę zgłoszenia do Multicentrum (Biblioteka Główna ul. Jana Pawła II 55).

• Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 17.10.2023r.
  • Laureaci konkursu zostaną poinformowani o wygranej mailowo na adres, który podali w Karcie Zgłoszenia, do 24.10.2023 r.

Nie czekaj dłużej! To doskonała okazja, aby połączyć swoją miłość do sztuki i gier planszowych. Bądź inspiracją dla innych i podziel się swoją pasją!

Do dzieła, artysto! Oczekujemy na Twoje niesamowite ilustracje i inspirujące hasła. Powodzenia!