ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Konkurs z okazji Światowego Dnia Opowiadania Historii

Data publikacji: 18/03/2023

Multicentrum  wraz z Wydawnictwem REBEL zaprasza wszystkich zainteresowanych do wspólnej zabawy. Z okazji Światowego Dnia Opowiadania Historii, który obchodzimy, w dniu równonocy marcowej czyli 20 marca, zapraszamy do konkursu na najciekawszą opowieść. A jaki jest najlepszy sposób na opowiadanie historii? Odpowiedź jest jasna: STORY CUBES.

Zadanie konkursowe jest banalnie proste! Na poniższym zdjęciu widać nasz rzut kośćmi Story Cubes, a Waszym zadaniem jest wzorowanie się na obrazkach znajdujących się na kościach i ułożenie z nich opowiadania. Tylko tyle!  Najlepsze historie nagrodzimy grami planszowymi ufundowanymi przez Wydawnictwo Rebel. Zapraszamy do udziału.

Na zgłoszenia czekamy do 07.05.2023r.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić Kartę Zgłoszenia, a następnie przesłać ją drogą mailową lub dostarczyć do siedziby Organizatora wraz z Pracą Konkursową. Zgłoszenia w formie cyfrowej prosimy wysyłać na adres: cemmulti@biblioteka-piaseczno.pl. Prosimy o podanie tytułu pracy.

Udział w Konkursie i związane z nim udostępnienie danych są dobrowolne i jednoznaczne z zaakceptowaniem postanowień niniejszego Regulaminu

  • e-mail: cemmulti@biblioteka-piaseczno.pl
  • telefon: (22) 484 21 60
...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl