ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Luty miesiącem literatury japońskiej

Data publikacji: 01/02/2021

Dzisiaj zaczynamy w naszych bibliotekach miesiąc literatury japońskiej. Zapraszamy czytelników do wypożyczania książek, które przybliżają nam ten piękny i interesujący kraj. Mamy dla was bogatą ofertę. Na pewno coś sobie z niej wybierzecie.

***

Jedną z proponowanych książek polecamy poniżej:

„Pszczoły i grom w oddali” – Riku Onda

Jest to powieść o muzyce, o przyjaźni, o miłości a także o pewnym konkursie muzycznym. Poznajemy wiele osobistych historii uczestników konkursu, ale także osób siedzących po drugiej stronie sali, czyli członków jury.

Dzięki pięknie poprowadzonej narracji czujemy się tak, jak byśmy byli z uczestnikami na sali koncertowej. To książka dla tych, którzy cenią sobie spokojną opowieść i lubią książkę przeżywać.

Dodatkowym atutem jest kod QR zamieszczony na okładce książki. Dzięki niemu czytelnik może odsłuchiwać utwory, które pojawiają się podczas lektury.

Polecam fanom muzyki poważnej, ale nie tylko. To książka dla tych, którzy lubią podczas lektury włączać swoją wyobraźnię.

 

Hanna Michalska

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl