ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

“Miesiąc w Nepalu” – spotkanie z podróżniczką Moniką Vieira

Data publikacji: 21/02/2024

W piątkowe przedpołudnie 16 lutego 2024 roku w Filii Gołków-Letnisko odbyło się kolejne spotkanie z cyklu “Od Gołkowa do Gołkowa czyli 10 lat podróży” – “Miesiąc w Nepalu”.

Spotkanie poprowadziła Pani Monika Vieira – podróżniczka, nauczycielka jogi i medytacji, zwolenniczka minimalistycznego stylu oraz życia w imię zasady “zero waste”. Promująca relaks i spokój jako równowagę do zawrotnego tempa dzisiejszego życia. Chętnie dzieląca się zdobytymi doświadczeniami i opowiadająca o swoich przygodach, które spotkały ją podczas 10 lat podróży.

W spotkaniu udział wzięli uczniowie z klasy 8 ze Szkoły Podstawowej nr 3 im.Tadeusza Zawadzkiego “Zośki” w Piasecznie.

Podróżniczka opowiedziała o swojej podróży do Nepalu. Pokazała młodzieży zupełnie inną, od naszej kulturę, wartości oraz zwyczaje. Uczniowie mieli wiele ciekawych spostrzeżeń i chętnie zadawali pytania, na które nie zawsze łatwo można było odpowiedzieć. Spotkanie było inspiracją do eksploracji innych punktów widzenia na otaczający nas świat. 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl