Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki – Luty

Data publikacji: 09/02/2024

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak to było żyć w innych epokach?

Czy kiedykolwiek marzyliście o podróży w czasie, aby zanurzyć się w fascynującą historię minionych lat?

Jeśli tak, to przygotujcie się na niezapomnianą przygodę literacką! W tym miesiącu na spotkaniu MDKK przeniesiemy się w świat książek, których fabuła rozgrywa się w innych epokach, otwierając drzwi do nieznanych czasów i miejsc.

Czego możecie się spodziewać?

Spotkanie MDKK w lutym to nie tylko okazja do przeczytania ciekawych książek, ale także możliwość dzielenia się wrażeniami i refleksjami z innymi miłośnikami literatury. Podczas naszej literackiej podróży odkryjemy różnorodność tytułów, które przeniosą was w odległe czasy, od antycznych mitów po burzliwe epoki historyczne.

Eksplorujcie różne epoki w naszej bibliotece!

Zapraszamy 19.02.2024r. godz. 17:00 Multicentrum, Biblioteka Główna w CEM