AKTUALIZACJA – Bajkowe Karaoke!

Data publikacji: 22/07/2020

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 8 – 14 lat do wzięcia udziału w zabawie: Bajkowe Karaoke w ramach Multiwakacji – wakacji z Multicentrum.

Gościem Specjalnym Bajkowego Karaoke będzie Magdalena Wasylik – polska aktorka i piosenkarka. Ze sceną muzyczną jest związana od 5. roku życia. Laureatka wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali piosenki dziecięcej i młodzieżowej. Grała jedną z głównych ról dziecięcych w musicalu „Akademia Pana Kleksa” – Rezedę, a także dubbingowała śpiew słynnej Anny w polskiej wersji „Krainy Lodu”.

Aby wziąć udział w zabawie, nagraj filmik lub dźwięk (ok. 30 s) swojego wykonania fragmentu dowolnej piosenki z filmowej bajki Disneya, wyślij na adres: cemmulti@biblioteka-piaseczno.pl i czekaj na zaproszenie do zabawy!

Bajkowe Karaoke będzie polegało na wylosowaniu, a następnie wykonaniu jednej spośród przygotowanych najpopularniejszych piosenek Disneya.

Po zabawie zapraszamy wszystkich chętnych na koncert największych bajkowych hitów w wykonaniu naszego Gościa Specjalnego – Magdaleny Wasylik!

W celu zapisania dziecka na Bajkowe Karaoke należy zapoznać się z regulaminem warsztatów oraz wypełnić kartę zgłoszenia.

Podczas zajęć każdego uczestnika oraz opiekuna przebywającego na terenie Multicentrum obowiązują maseczki.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Obowiązują zapisy na zajęcia.

Lista dostępnych utworów:

1. Kraina Lodu – Mam tę moc
  2. Kraina Lodu – Chcę uwierzyć snom
  3. Kraina Lodu – Ulepimy dziś bałwana
  4. Kraina Lodu – To pierwszy raz jak sięga pamięć
  5. Zwierzogród – Nie bój się chcieć
  6. Mała Syrenka – Naprawdę chcę
  7. Aladyn – Arabska noc
  8. Mulan – Lustro
  9. Pocahontas – Kolorowy wiatr
  10. Merida Waleczna – Chwytam wiatr
  11. Vaiana – Pół kroku stąd
  12. Zaplątani – Nowe dni

Termin nadsyłania nagrań do Przeglądu Muzycznego: 3 sierpnia 2020 r.

Wymagany wiek uczestników: 8-14 lat

Kontakt: cemmulti@biblioteka-piaseczno.pl

Miejsce: Sala Widowiskowa (Biblioteka Główna przy ul. Jana Pawła II 55 w Piasecznie)

Czas: 17:00 – 20:00