Origami modułowe – nowy cykl warsztatów

Data publikacji: 25/04/2024

Filia Piaseczno – Gołków Letnisko zaprasza na nowy cykl warsztatów “Origami modułowe”.

Warsztaty skierowane są do osób od 13 do 100 lat.

Origami modułowe coraz bardziej zyskuje na popularności. Technika ta polega na składaniu przedmiotów z wielu pojedynczych elementów, czyli modułów, najczęściej identycznych. Takie pojedyncze moduły są łączone w całość, tworząc bardziej skomplikowaną figurę. Złożone kartki przemieniają się w łabędzie, serca, kwiaty i wiele, wiele więcej. Im więcej wyobraźni, tym bardziej wymyśle powstają figury.

Na pierwszych warsztatach wykonamy liska.

Warsztaty składają się z dwóch spotkań:

– 20 (poniedziałek) i 22 maja (środa), o godzinie 17:00.

Koszt zajęć 10 zł. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie: (22) 484 21 61 i mailowo: golkow@biblioteka-piaseczno.pl

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić Kartę Zgłoszeniową młodzież oraz Kartę Zgłoszeniową osoba dorosła i złożyć ją w Filii Piaseczno Gołków-Letnisko, ul. Główna 5a najpóźniej w dniu zajęć. Zgłoszenie się do udziału w warsztatach jest równoznaczne z zaakceptowaniem treści Regulaminu Warsztatów.