Powstanie Styczniowe – co za historia!

Data publikacji: 15/09/2023

Informujemy, że 3 października 2023 roku o godzinie 8:15 w sali widowiskowej Biblioteki Głównej odbędzie się pokazu filmu edukacyjnego, który przedstawi główne wydarzenia i postacie związane z Powstaniem Styczniowym. Następnie uczestnicy przysłuchają się wykładowi poświęconemu Powstaniu Styczniowemu na Ziemi Piaseczyńskiej, podczas którego poznają lokalne aspekty tego ważnego momentu w historii. Po wykładzie przewidziany został czas na zadawanie pytań i prowadzenia dyskusji.

Pokaz realizowany jest w ramach projektu „Szlakiem Powstania Styczniowego na Ziemi Piaseczyńskiej”. Dofinansowano ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Powstanie Styczniowe 1863-1864″