Premiera Mobilnej Gry Terenowej “BRANKA 1863” – Szlakiem powstania styczniowego

Data publikacji: 28/08/2023

Drodzy miłośnicy historii, gier i zagadek!

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które połączy w sobie pasję do gier oraz pamięć o ważnych wydarzeniach z historii Polski i naszego regionu. Premiera mobilnej gry terenowej “BRANKA 1863” już niebawem!

“BRANKA 1863” to mobilna gra terenowa zaprojektowana z udziałem młodzieży z naszej gminy przy współpracy z firmą GoodGames. Gra stanowi nie tylko fascynującą rozrywkę ale przede wszystkim hołd dla bohaterów Powstania Styczniowego, którzy walczyli o wolność i niepodległość. To doskonała okazja aby poczuć atmosferę powstańczych czasów, odkrywając tajemnice i historie sprzed 160 lat.

W trakcie premiery odbędą się również warsztaty wykonywania patriotycznych kotylionów.

Dołączcie do nas w tę wyjątkową sobotę, by rozwiązując pasjonujące zagadki godne najlepszych powieści sensacyjnych uczcić pamięć bohaterów i upamiętnić 160 rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego.

Wejdź razem z nami w fascynujący świat gry terenowej “BRANKA 1863”.

Data: 16 września 2023 r. Godzina w których można wziąć udział w rozgrywce: 12:00-16:00. Miejsce: ul. Jana Pawła 55, Piaseczno.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród o godzinie 16:45.

Zabierzcie ze sobą telefony komórkowe.

Czekamy na Was!

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Szlakiem Powstania Styczniowego na Ziemi Piaseczyńskiej” dofinansowanego ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Powstanie Styczniowe 1863-1864″.