Spotkanie autorskie z Katarzyną Chmiel

Data publikacji: 14/04/2023

Filia Józefosław serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Katarzyną Chmiel – autorką, która w 2022 roku zadebiutowała intrygującą historią o tytule „Brakujące odpowiedzi”.

Pani Katarzyna to absolwentka Uniwersytetu przyrodniczego w Lublinie, Akademii Leona Koźmińskiego, a także Akademii Psychobiologii Vedica. Przez wiele lat związana zawodowo z jedną z największych organizacji pożytku publicznego w Polsce. Pasjonatka życia oraz psychobiologii, w której potrafi odnaleźć odpowiedzi na wszelkiego rodzaju trudności życiowe. Odrębną od pisania pasją Pani Katarzyny jest ogrodnictwo, któremu oddaje się bez pamięci, znajdując w nim relaks. „Brakujące odpowiedzi” są spontanicznym wynikiem obserwacji i doświadczeń, jakie towarzyszyły autorce przez całe życie.

Spotkanie odbędzie się w filii w Józefosławiu, 12 maja (piątek) o godzinie 19:00.

Serdecznie zapraszamy.