ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Spotkanie autorskie z Sylwią Chrabałowską, “Archipelag wysp szczęśliwych”…

Data publikacji: 22/01/2024

ZAPRASZAMY serdecznie na spotkanie autorskie z Sylwią Chrabałowską, prezeską Fundacji Moc Kobiet i autorką fundacyjnej książki-cegiełki „Archipelag wysp szczęśliwych. Przewodnik odważnego życia na własnych zasadach”, które poprowadzi przewodnicząca Rady FMK i łódzka projektantka mody Monika Szymor.

Spotkanie odbędzie się w środę 21 lutego o godzinie 18:00  w sali widowiskowej Biblioteki Głównej przy ul Jana Pawła II 55 w Piasecznie.

Wejście bezpłatne. Na spotkaniu będzie można kupić książkę.

Porozmawiamy o swoim miejscu w społeczeństwie, domu, pracy, na rynku z firmą i z ofertą produktową. Poszukamy odpowiedzi na pytanie, gdzie jest TA moja szczęśliwa wyspa. Sprawdzimy, kim z natury jest kobieta i oddamy scenę tym, którzy się odważą wziąć udział w pewnej zabawie. 🙂 

“Archipelag wysp szczęśliwych…” jest niezwykłą pozycją, która powstała przy udziale wielu Kobiet. Każda z nich jest wyjątkowa, każda ma swoją historię i dzieli się swoimi doświadczeniami i wskazówkami, jak wieść lepsze życie. Historie współautorek Przewodnika zawarte w pierwszej części książki zostały napisane by zachęcić inne Kobiety do śmiałego sięgania po swoje marzenia, do realizowania siebie i życia według własnych zasad. Druga część publikacji zawiera kompleksową wiedzę niezbędną dla osób planujących rozwój własnej marki.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl