Kule i sól do kąpieli

Data publikacji: 18/01/2024

W filii w Józefosławiu, odbyły się warsztaty z robienia kul i soli do kąpieli.

Domowe kule i sole do kąpieli, to jedna z naszych propozycji na naturalne kosmetyki. Z odpowiednią wiedzą i techniką wykonanie jest zaskakująco proste, a tworzenie kul okazuje się świetną sensoryczną zabawą. Uczestnicy mieli nieograniczone możliwości tworzenia, kule miały dowolny kształt, kolor i zapach. Dziewczynki dodawały ulubione składniki: suszone kwiaty, olejki eteryczne i barwniki. Po zanurzeniu w wodzie zarówno kule jak i sól do kąpieli będą delikatnie musować i rozpuszczać się uwalniając aromaterapeutyczne składniki.

Dziękujemy za wspólną zabawę.